Oznámení o přerušení dodávky elektřiny 28.9. a 29.8.

společnost ČEZ Distribuce si Vás dovoluje informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

14. 8. 2018 Zobrazit více

Třídit plasty má smysl

Nový díl pořadu Moje odpadky

22. 3. 2018 Zobrazit více

28. 1. 2016 Zobrazit více

Dne 14. 10. 2015 byl vydán kolaudační souhlas s užíváním stavby vodního díla - čistírna odpadních vod pro budovu Obecního úřadu a pro budovu areálu fotbalového hřiště. Stavba se skládá z přečerpávací jímky, tlakové kanalizace, z čistírny odpadních vod a z gravitační kanalizace.

Vydáním kolaudačního souhlasu byl ukončen projekt s názvem "Odkanalizovaní a čištění odpadních splaškových vod - centrální část, Otovice", který byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje ve výši 879326 Kč.

logoTento projekt je spolufinancován Královehradeckým krajem

23. 10. 2015 Zobrazit méně