20. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Třídit plasty má smysl

Nový díl pořadu Moje odpadky

22. 3. 2018 Zobrazit více

28. 1. 2016 Zobrazit více

Dne 14. 10. 2015 byl vydán kolaudační souhlas s užíváním stavby vodního díla - čistírna odpadních vod pro budovu Obecního úřadu a pro budovu areálu fotbalového hřiště. Stavba se skládá z přečerpávací jímky, tlakové kanalizace, z čistírny odpadních vod a z gravitační kanalizace.

Vydáním kolaudačního souhlasu byl ukončen projekt s názvem "Odkanalizovaní a čištění odpadních splaškových vod - centrální část, Otovice", který byl realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje ve výši 879326 Kč.

logoTento projekt je spolufinancován Královehradeckým krajem

23. 10. 2015 Zobrazit méně