16. 1. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo sněžení, v Čechách pod 400m srážky i smíšené. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Daňová povinnost po digitalizaci katastrálního území

v Otovicích provedl Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj digitalizaci intravilánu (zastavěného území) obce, která s sebou přináší změny ve výměrách parcel či jejich číslování.

Protože tyto údaje mají vliv na vyměření Daně z nemovitých věcí, obracím se na vás s žádostí o kontrolu, zda nedošlo ke změně výměr Vašich pozemků nebo jejich číslování.

4. 1. 2018 Zobrazit více

Stolní tenis

Od středy 15. 11. se na sále opět hraje stolní tenis. Můžete si přijít zahrát - každou středu od 16:30 jsou k dispozici tři stoly.

16. 11. 2017

28. 1. 2016 Zobrazit méně