16. 1. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo sněžení, v Čechách pod 400m srážky i smíšené. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Daňová povinnost po digitalizaci katastrálního území

v Otovicích provedl Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj digitalizaci intravilánu (zastavěného území) obce, která s sebou přináší změny ve výměrách parcel či jejich číslování.

Protože tyto údaje mají vliv na vyměření Daně z nemovitých věcí, obracím se na vás s žádostí o kontrolu, zda nedošlo ke změně výměr Vašich pozemků nebo jejich číslování.

Výzva.pdf

odkaz na srovnávací sestavení, kde můžete provést kontrolu Vašich pozemků

klikněte na odkaz a vyhledejte srovnavací sestavení dle čísla listu vastnictví:

srovnávací sestavení parcel

4. 1. 2018 Zobrazit méně

Stolní tenis

Od středy 15. 11. se na sále opět hraje stolní tenis. Můžete si přijít zahrát - každou středu od 16:30 jsou k dispozici tři stoly.

16. 11. 2017

28. 1. 2016 Zobrazit více